Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: ENERGOFÓRUM® 2013 – elektrina

Osobitnú pozornosť bude konferencia venovať uplatneniu najnovších pravidiel a postupov v bloku „Cez merania k transparentnosti a efektívnosti“, kde je prvá časť venovaná správe a zberu nameraných údajov v OKTE a úlohám a povinnostiam výrobcov a druhá časť zabezpečeniu plnenia Smernice 2012/27/EU o energetickej efektívnosti a inteligentným meracím systémom. Vzhľadom na to, že väčšina tém úzko súvisí s vývojom ceny elektriny, dostala konferencia podtitul „Čo ovplyvňuje ceny elektriny?“ a jedna jej panelová diskusia sa sústredí len na tento problém. Záštitu nad konferenciou prevzalo Ministerstvo hospodárstva SR. Partnerom organizátora konferencie spoločnosti sféra, a.s., je pätnásť významných energetických a softwarových firiem a piati mediálni partneri.

Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2013

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.