Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Čínsky výrobca fotovoltických modulov Risen Energy bol agentúrou EuPD…

Ningbo, Čína, 23. apríla /PRNewswire/ (TASR-OTS) – Popredný čínsky výrobca fotovoltických modulov Risen Energy Co., Ltd. oznámil, že ju prestížna európska výskumná spoločnosť EuPD Research nazvala jednou z najšpičkovejších svetových fotovoltických značiek za rok 2018. Toto menovanie znamená, že sa spoločnosť Risen Energy zaradila medzi popredných dodávateľov fotovoltických modulov na svete a predstihla tak mnohých svojich konkurentov.

EuPD Research je celosvetovo známa agentúra poskytujúca informácie o trhu v oblasti trvalo udržateľných technológií, ktorá sa stala barometrom vo svete fotovoltiky. Pomocou rozsiahlych a hĺbkových štúdií výrobcov fotovoltických technológií a konečných užívateľov na celom svete vytvorila agentúra EuPD Research rebríček značiek fotovoltických modulov z celého sveta a Risen Energy vyčnieval do popredia vďaka vysokej kvalite svojich modulov a globálnej spotrebiteľskej spokojnosti.

Risen Energy vďačí za svoje vysokokvalitné moduly prísnej kontrole nad každým detailom v priebehu celého výrobného procesu ako aj neustálym inováciám vo vyspelej technológii, kľúčovému prvku konkurencieschopnosti firmy, ktorý jej pomohol pri etablovaní na zahraničných trhoch. 

S bohatými skúsenosťami v technologickom výskume a vývoji či prevádzke dosahuje spoločnosť Risen Energy stále skvelé výsledky na medzinárodných trhoch s fotovoltikou už po niekoľko rokov. Okrem toho sa nedávno dostala do popredia rebríčka výrobcov fotovoltiky v oblasti financovania v rámci celosvetovej správy konkurencieschopnosti podnikov v oblasti fotovoltiky za rok 2017 spracovanej známou agentúrou PHOTON Consulting, ktorá má tri hlavné hodnotiace kritériá.  

Kontakt:

Tina Feng

+86-574-5995-3077

Tina@risenenergy.com

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.