Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Budúcnosť plynu v Energetickej únii

Predstavitelia štátneho, súkromného a akademického sektora budú diskutovať o aktuálnych otázkach.

S prednáškami a v diskusiách vystúpia renomovaní odborníci. Účasť potvrdili zástupcovia Ministerstva hospodárstva SR a Úradu pre reguláciu sieťových odvetví.

V odbornom programe sú zahrnuté aktuálne informácie z vnútorného trhu, témy na medzinárodnej úrovni, svoj priestor dostane aj energetická efektívnosť a s plynom súvisiaca kombinovaná výroba elektriny a tepla. Nebudú chýbať ani obľúbené panelové diskusie, tentoraz o podobnostiach a rozdieloch v podnikaní v Česku a na Slovensku a o budúcnosti plynu ako paliva.

Odborná konferencia ENERGOFÓRUM® začala písať svoju históriu v roku 2006. Odvtedy sa každý nasledujúci rok v októbri, vždy pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR, stretli predstavitelia štátneho, súkromného a akademického sektora, aby prebrali aktuálne témy v energetike u nás a v zahraničí. Deväť predchádzajúcich ročníkov konferencie ENERGOFÓRUM®, od roku 2013 samostatne pre komodity elektrina a zemný plyn, predstavuje spolu 1874 účastníkov z viac ako 200 spoločností a inštitúcií.

Organizačný výbor konferencie ENERGOFÓRUM® pre Vás pripravuje jubilejný desiaty ročník. Aj v roku 2015 budú dve príležitosti na stretnutia a diskusie: ENERGOFÓRUM® – plyn, 22.-23. jún 2015, hotel Senec, Slnečné jazerá ENERGOFÓRUM® – elektrina, 15.-16. október 2015, hotel Sitno, Vyhne

Októbrová konferencia bude zároveň malou oslavou jubilea.

UPOZORNENIE:

Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2015

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.