Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Naji Haddad - WFES
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Naji Haddad (riaditeľ WFES 2013)
24. októbra 2012 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

Odkaz riaditeľa World Future Energy Summit 2013

Po tom, čo si Abu Dhabí stanovilo ambiciózny energetický cieľ v oblasti OZE sa aj ostatné vlády z regiónu rozhodli vytvoriť si vlastné plány pre rozvoj čistej energie v ďalších desaťročiach. Saudská Arábia napríklad plánuje vyrobiť 41 GW elektrickej energie zo slnka. Kuvajt a Dubaj veria, že do roku 2030 pokryjú 5 % svojich energetických potrieb z obnoviteľných zdrojov. Tieto údaje sú dôkazom rastúceho odhodlania produkovať udržateľnú energiu na lokálnej úrovni. Naznačujú tiež sľubný investičný potenciál OZE v rámci krajín regiónu MENA. Naša MENA mapa obnoviteľnej energie dokumentuje rozličné projekty v regióne, ktoré sa majú dokončiť počas nasledujúceho desaťročia.

World Future Energy Summitod roku 2008 inšpiruje ku globálnej spolupráci pre nájdenie a implementovanie udržateľných technológií. Duch takejto spolupráce sa ešte zintenzívni na šiestom ročníku WFES v roku 2012, kde generálny tajomník Pan Ki-mun odštartuje kampaň „Udržateľná energia pre všetkých”.

Už v januári sa World Future Energy Summit stane miestom stretnutia investorov, projektových developerov a inovátorov, aby umožnili pokrok v rozvoji infraštruktúry potrebnej na výrobu energie z OZE pre mestské a vidiecke oblasti a znížili tak environmentálne dôsledky hospodárskeho rastu. The Project and Finance Villagena WFES 2012 bude špeciálne miesto venované tejto úlohe, kde sa budú prezentovať zelené projekty v krajinách Blízkeho východu, Afriky aj v ostatných častiach sveta.

Týždeň udržateľnej energie Abu Dhabi sa začne 13. januára a ešte viac zvýši poslanie nového ročníka summitu, ktorý zaujme zhruba 30 tisíc predstaviteľov vlád, priemyslu a investícií. Počas nadchádzajúceho podujatia World Future Energy Summit sa viac než kedykoľvek pred tým stretnú premenia slová na skutky, ktoré pomôžu zabezpečiť, aby sa viac projektov akým je „Shams 1” uskutočnili na Blízkom východe prípadne v iných oblastiach.

Pre potvrdenie vašej účasti na Wolrd Future Energy Summite 2013 navštívte www.worldfutureenergysummit.com.

S úctou

Naji Haddad

Riaditeľ

Pre obchodné príležitosti na WFES 2012 prosím kontaktujte Claude Talj, obchodného riaditeľa na telefónnom čísle 00 971 50 452 8168 alebo claude.talj@reedexpo.ae.

Získajte tiež novinky z WFES 2013 na www.worldfutureenergysummit.com.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.