Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2014 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Od predaja elektriny k službám pre domácnosť

Základom Karty výhod ostávajú zľavy na nákupy a havarijná asistencia. „Pridávame Rodinného lekára na telefóne a Predĺženú záruku elektrických a plynových spotrebičov,“ predstavuje nové služby obchodný riaditeľ spoločnosti Miroslav Kulla. „Naším cieľom je ponúknuť zákazníkom ďalšie žiadané benefity a dosiahnuť, aby sa Karta výhod stala ich každodenným pomocníkom v domácnosti,“ dodáva.

Vybrané služby vychádzajú zo zákazníckych prieskumov. Reprezentujú životné hodnoty zákazníkov spoločnosti a ich preferencie v oblasti služieb. Rodinný lekár je skúsený špecialista, ktorý poradí pri náhlom zhoršení zdravotného stavu alebo poskytne odborné poradenstvo. Podstatou druhej služby Záruka plus, je zasa zabezpečenie opravy spotrebiča do výšky 100 eur alebo poskytnutie príspevku v rovnakej hodnote na nákup nového spotrebiča, ak sa pôvodný nedá opraviť.

 

Program Karta výhod je určený ako pre odberateľov elektriny, tak aj pre zákazníkov sesterskej spoločnosti RWE Gas Slovensko.

Kompletný zoznam benefitov sa nachádza na www.KartaVyhod.sk. Zákazníci môžu informácie o Karte výhod získať aj osobne vo všetkých 9 zákazníckych centrách, telefonicky na Linke VSE 0850 123 333 alebo na info@vse.sk.

Zdroj: VSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.