Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. decembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Od 1. januára 2012 bude novým členom predstavenstva SPP Andreas Rau

Odchádzajúci člen predstavenstva Achim Saul sa podľa informácií SPP vracia do Nemecka, kde bude čeliť novým pracovným výzvam v skupine E.ON. Nastupujúci Andreas Rau doteraz pôsobil ako predseda predstavenstva spoločnosti Eustream, ktorá je dcérskou firmou SPP. Narodil sa 18. decembra 1967 v Nemecku a je absolventom odboru mechanického inžinierstva a energetických technológií na Univerzite v Bochume, ako aj európskych štúdií na Univerzite v Aachene. Okrem Eustreamu pracoval v spoločnosti E.ON Ruhrgas, kde zastával rôzne funkcie v oblasti plánovania technického systému a komerčného riadenia prepravy plynu.

V predstavenstve SPP bude k 1. januáru 2012 okrem Andreasa Raua aj jeho predseda Jean-Jacques Ciazynski a podpredseda Štefan Slezák. Ďalšími členmi sú Frédérique Dufresnoy, Vladimír Klimeš, Hans-Gilbert Meyer a Juraj Ondris.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.