Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. decembra 2012 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Obyvatelia levického sídliska sa budú môcť pripojiť na paroplyn

Po ukončení stavebných prác sa budú môcť odberatelia tepla a teplej úžitkovej vody okruhu Nálepkova napojiť na centrálne zásobovanie teplom z paroplynového cyklu, ktorý prevádzkuje spoločnosť Slovintegra Energy s.r.o. v priemyselnom parku Géňa. Horúcovod vedie z objektu centrálnej vykurovacej stanice na Nábrežnej ulici do objektu súčasnej plynovej kotolne Nálepkova na ulici K. Marxa, kde vznikla nová odovzdávacia stanica tepla. Sekundárne rozvody ústredného kúrenia a teplej úžitkovej vody zostali nezmenené. Existujúca plynová kotolňa zostane zachovaná ako záložný zdroj tepla. Stavebné práce sa začali v októbri, investor Slovintegra Energy ich zabezpečoval na viacero etáp. Počas výstavby neboli prerušené dodávky tepla a teplej úžitkovej vody pre odberateľov.

Copyright © TASR 2012

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.