Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pohovor výberové konanie komisia
Foto: ilustračné, GettyImages
20. augusta 2020 Ostatné od Energia.skSITA

Noví nominanti štátu do predstavenstiev energetických spoločností zatiaľ nie sú známi

Čo sa týka predstavenstiev energetických spoločností prebehli výberové konania, k nomináciám beží alebo ubehla lehota na vyjadrenie sa zo strany ostatných akcionárov. Nominácie budú zverejnené po schválení na valnom zhromaždení,“ uviedol pre agentúru SITA odbor komunikácie ministerstva hospodárstva.

Výberové konania sa už uskutočnili na miesta v predstavenstvách energetických spoločností Slovenské elektrárne, Východoslovenská energetika, Východoslovenská distribučná, Východoslovenská energetika Holding, Stredoslovenská energetika, Stredoslovenská distribučná, Stredoslovenská energetika Holding, Západoslovenská energetika, Západoslovenská distribučná a ZSE Energia.

Nových štátnych manažérov budú mať aj viaceré plynárenské spoločnosti. Na miesta v predstavenstvách spoločností SPP Infrastructure, SPP-distribúcia, Nafta a Eustream by sa mali výberové konania uskutočniť koncom augusta.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.