Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. marca 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Nová úloha pre Adyho Hajdu. Herec či obchodník?

Ak chcete vidieť, ako Ady Hajdu predáva Modrý plyn, príďte sa na to pozrieť. Tri dni si bude tento známy herec a ambasádor Modrého plynu skúšať chlebíček obchodníka – začne v Košiciach, pokračovať bude v Žiline a svoju tour skončí v hlavnom meste. Predávať bude návštevníkom obchodných centier, kde má RWE Gas Slovensko postavený svoj predajný stánok.

Prvým zákazníkom Modrého plynu sa stal Ady Hajdu. Otvorene priznal, že ak môže popri vykurovaní a ohrievaní vody vo svojom domčeku v Lozorne aj ušetriť, tak prečo by to neurobil. „O svoje skúsenosti sa rád podelím aj s ďalšími zákazníkmi RWE Gas Slovensko,“ sľubuje ambasádor. „A s každým, kto si kúpi Modrý plyn odo mňa, sa navyše odfotím  a možno si dáme spolu aj kávičku…,“ pozýva všetkých na podujatie Ady Hajdu.

Ak chcú slovenské domácnosti usporiť na výdavkoch za vykurovanie a ohrev vody, mali by uzavrieť zmluvu s RWE Gas Slovensko do 23. marca.  „Jedna vykurovacia sezóna skončila, je čas myslieť na druhú,“ pripomína konateľ spoločnosti Miroslav Kulla.  Príležitosť na to majú aj v predaných stánkoch RWE Gas Slovensko.

Pozvánka

Pozývame vás na tour Adyho Hajdu s Modrým plynom

  • dňa 8. marca do OC Optima v Košiciach,
  • dňa  9. marca do OC Dubeň v Žiline
  • a dňa 14. marca do nákupného centra Aupark v Bratislave.

Harmonogram:

  • 15:30 – 16:00 odovzdávanie symbolických šekov v rámci grantového programu Na pomoc deťom, ktorý RWE Gas Slovensko zrealizovala v spolupráci s Asociáciou komunitných nadácii Slovenska
  • 16:00 – 18:00 Ady predáva Modrý plyn, autogramiáda

Zdroj: RWE Gas Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.