Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žiarivka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná snímka: Žiarivka. Foto: Flickr.com/ Cea(licencia Creative Commons)
20. októbra 2011 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Návštevnosť Schneider’s Energy University narastá

V utorok (18.10.2011) zaznamenala spoločnosť Schneider Electric v poradí 46.868 registráciu nového užívateľa od januára 2011. Viac ako 6 % registrácií pochádza z oblasti Perzského zálivu. Počet užívateľov registrovaných z celého sveta zatiaľ dosiahol počet 75.191 a neustále sa zvyšuje.

Zameranie na energetickú efektívnosť

Schneider Electric Energy Universitysa snaží poskytnúť užívateľom dostatočné množstvo informácií, ktoré im pomôžu lepšie a efektívnejšie využívať jednotlivé zdroje energií. Prostredníctvom nového systému LMS, dúfame, že uľahčíme našim „študentom“ výučbu a poskytneme nové funkcie, ktoré im pomôžu vo všetkých smeroch čo najviac hospodáriť s energiami. “ uviedol Tushar Choudhury, manažér marketingovej komunikácie spoločnosti Schneider Electric.

Čo je Energy University?

Webové stránky sú súčasťou moderného systému výučby (Learning Management System-LMS), ktorý poskytuje odborné informácie, umožňuje personalizáciu obsahu a opätovné využitie získaných znalostí.

Kurzy sú navrhnuté tak, aby užívateľovi poskytli informácie týkajúce sa oblasti rozhodovania, riadenia, plánovania alebo projektovania jednotlivých úrovní, ktoré sú ovplyvnené energiami. Prvoradným cieľom je poskytnúť odborné znalosti na požadovanej úrovni, pretože by mali prispieť k riešeniu otázok efektívnosti a užívateľom pomôžu uskutočniť bezpečné, no spoľahlivé a nákladovo efektívne opatrenia.

Webová univerzita poskytuje niekoľko typov kurzov, ktoré sú priebežne aktualizované, pretože dopyt po nových technológiách a znalostiach sa neustále zvyšuje. Do učebných osnov teda zavádzajú stále nové tematické obsahy.

Po ukončení kurzu môže užívateľ absolvovať skúšku. Po jej úspešnom absolvovaní dostane certifikát potvrdzujúci komplexné zvládnutie problematiky a že je schopný riešiť vzniknuté problémy samostatne.

(c) energia

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.