Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. novembra 2011 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Naučte sa šetriť energiami!

Máte otázky ohľadne efektívneho nakladania s energiami? Zaujímate sa o problematiku energetickej efektívnosti? Energy University ponúka odpovede pre laické aj odborné publikum. Nový online vzdelávací nástroj spoločnosti Schneider Electric ponúka možnosť upevniť si vedomosti špecialistom z oblasti správy elektrickej energie, energetického manažmentu, aj študentom týchto odborov.

Ak patríte k profesionálom, ktorí sa venujú správe elektrickej energie, elektroinštaláciám a infraštruktúre budov, Energy University vám ponúka jedinečnú možnosť získať prístup k najnovším informáciám o aplikáciách v týchto oblastiach. Prevádzkovým manažérom priblíži, ako sa dá pomocou najnovších technológií ušetriť až 30 % nákladov na energie. Študenti si môžu rozšíriť vedomosti o najnovších technológiách v znižovaní spotreby energií. Stačí sa len zaregistrovať a absolvovať jednotlivé prednášky Energy University, ktoré sú na internete úplne zadarmo.

Čo je Energy University?

Program je rozvrhnutý do tematických okruhov a obsahuje testy po absolvovaní jednotlivých kurzov. Tie si môže každý užívateľ personalizovať, čím si prídu na svoje odborníci aj študenti. Kurzy sú navrhnuté tak, aby užívateľovi poskytli informácie týkajúce sa oblasti monitorovania, vyhodnocovania, riadenia, plánovania a riadenia projektov, ktoré sú ovplyvnené energiami. Vzdelávací program má prispieť k riešeniu otázok efektívnosti a užívateľom pomôcť uskutočniť spoľahlivé a nákladovo efektívne opatrenia. Kurzy sú priebežne aktualizované, pretože dopyt po nových technológiách a znalostiach sa neustále zvyšuje. Po ukončení kurzu môže užívateľ absolvovať skúšku, po ktorej úspešnom absolvovaní dostane certifikát potvrdzujúci komplexné zvládnutie problematiky. Jazyk kurzu si môžete vybrať z angličtiny, nemčiny, španielčiny a ďalších.

O spoločnosti Schneider Electric

Ako globálny špecialista v manažmente energií, s prevádzkami vo viac než 100 krajinách, ponúka Schneider Electric integrované riešenia v celej šírke rôznych segmentov trhu. Spoločnosť je lídrom v oblasti energetiky a infraštruktúry, priemyselných procesov, automatizácie budov, ako aj dátových centier a sietí a v rezidenčnom segmente. Zameriava sa na bezpečnosť energie, jej spoľahlivosť a efektívnosť. Firma, ktorá zamestnáva vyše 100 000 ľudí dosiahla v roku 2010 obrat na úrovni 20 miliárd eur. Schneider Electric pomáha jednotlivcom aj organizáciám „získať maximum zo svojej energie.“

Zdroj: Schneider Electric Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.