Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. mája 2015 Plyn a ropa od Energia.skSITA

NAFTA sa zúčastní 26. ročníka World Gas Conference

26. ročník konferencie World Gas Conference a prislúchajúci veľtrh sú najväčším a najprestížnejším podujatím plynárenského priemyslu, organizovaným medzinárodnou organizáciou International Gas Union (IGU). Na konferenciu zavíta viac ako 4 000 delegátov zo 100 krajín sveta, aby si vypočuli odborné diskusie 500 rečníkov o aktuálnom aj budúcom vývoji na plynárenských trhoch.

Na veľtrhu predstaví najnovšie technologické a komerčné vývojové trendy v plynárenstve viac ako 350 vystavovateľov z celého sveta na ploche 45 000 m2. Predstavitelia spoločnosti NAFTA vás na veľtrhu radi privítajú v štýlovom stánku, kde vám predstavia naše flexibilné skladovacie produkty a inovatívne projekty, na ktorých momentálne pracujeme.

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy podzemných zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho susediace krajiny Slovenska, vytvára ideálne predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzlov európskej plynárenskej siete.

Zdroj: Nafta, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.