Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. februára 2015 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Nafta po tretíkrát účastníkom energetického veľtrhu E-world v Essene

Na podujatí sa prezentovali významné firmy z energetického sektora a medzi návštevníkov patrili najmä manažéri a obchodníci hľadajúci riešenia na rôzne otázky v tejto oblasti. NAFTA aj tento rok priťahovala pozornosť svojím moderným stánkom, v ktorom zástupcovia spoločnosti záujemcom komunikovali výhody našich flexibilných skladovacích produktov a benefity, ktoré klientom ponúkame. V záujme udržiavania dobrých vzťahov sme sa na neformálnych rokovaniach stretli s viacerými našimi zákazníkmi. Zaznamenali sme aj nových hostí, ktorí prejavili záujem o našu činnosť a plánované projekty i v ostatných oblastiach. Vo veľtrhu E-world energy & water tak stále vidíme potenciál na nové obchodné príležitosti.

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy podzemných zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho susediace krajiny Slovenska, vytvára ideálne predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzlov európskej plynárenskej siete.

Veľtrh E-world energy & water je popredná komunikačná platforma pre energetický a vodárenský priemysel v Európe. Toto podujatie organizuje Messe Essen GmbH za účelom podporiť a preskúmať nové možnosti v energetickom a vodárenskom priemysle. Trojdňový veľtrh zahŕňa odborné diskusie a mnoho nových podnetov o najnovších trendoch v oblasti.

Zdroj: Nafta, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.