Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júna 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Na zmenu dodávateľa ostáva 7 dní

Už len sedem dní ostáva na rozhodnutie o zmene dodávateľa zemného plynu. Domácnosti z celého Slovenska si môžu vybrať aj spoločnosť RWE Gas Slovensko. „Zákazníkom naďalej ponúkame zľavu až do výšky 12 percent z ceny za dodávku zemného plynu,“ zdôrazňuje cenovú výhodu oproti tradičnému dodávateľovi konateľ spoločnosti Miroslav Kulla. Ak zákazníci stihnú uzatvoriť zmluvu do 20. júna, zemný plyn budú od RWE Gas Slovensko odoberať od 1. októbra 2012 a ďalšiu vykurovaciu sezónu už platiť menej.

Ako si objednať Modrý plyn

Zmena dodávateľa je bezplatná a jednoduchá. Všetky administratívne úkony vybavuje RWE Gas Slovensko za zákazníkov, stačí podpísať zmluvu a splnomocnenie. Modrý plyn si môže každý zákazník, ktorý plynom vykuruje či ohrieva vodu, objednať na Zákazníckej linke 0850 123 998, osobne v zákazníckych kanceláriách sesterskej VSE a.s. alebo sa môže dohodnúť s niektorým z predajcov spoločnosti. K dispozícii má aj objednávací ON-LINE formulár na stránke www.ModryPlyn.sk. Ďalším miestom kontaktu je napríklad predajný stánok spoločnosti v obchodnom centre Optima v Košiciach.

Hra Evrymilionár

Vyskúšajte si novú aplikáciu spoločnosti RWE Gas Slovensko na facebookovej stránke Chcem ušetriť s Modrým plynom http://www.facebook.com/UsetriteSModrymPlynom. Ide o hru Evrymilionár, v ktorej sa súťaží o fiktívnu menu evry a nakupujú sa vtipné odmeny. Súťažiacich hrou sprevádza ambasádor značky Ady Hajdu. Ak sa vám bude páčiť, pošlite ju ďalej.

Zdroj: RWE Gas Slovensko http://www.rwegas.sk/ 

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.