Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. februára 2011 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Na veľtrhu Aqua-therm sa prezentuje vyše 130 vystavovateľov

V Nitre sa predstavuje väčšina kľúčových firiem z odboru, medzi nimi Viadrus, Ivar, Weishaupt, Immergas, Baxi, Buderus, Danfoss, Giacomini, Vaillant, Thermona, Regulus, Stiebel Eltron, Tatramat alebo DZ Dražice. Najväčšou expozíciou o celkovej výmere 200 m2 sa prezentuje výrobca kotlov Protherm. Podľa Jindřicha Jiráska, hovorcu českej usporiadateľskej agentúry Progres Partners Advertising, stúpol záujem vystavovateľov o účasť na veľtrhu oproti minulému roku o zhruba 10 percent. Na veľtrhu na prezentuje i 15 firiem, ktoré sa v predchádzajúcich ročníkoch na výstave nikdy nezúčastnili.

Okrem odborníkov z odboru je veľtrh atraktívny i pre laikov. „Ľudia hľadajú nové cesty, ako znížiť náklady na bývanie. Preto zamieria práve na veľtrh, kde nájdu na jednom mieste novinky, rady odborníkov a vystavené výrobky môžu kúpiť s výraznou zľavou,“ konštatoval Jirásek. Návštevníci nájdu na veľtrhu nielen rôzne typy kotlov, ale tiež tepelné čerpadlá, zariadenia na solárne vykurovanie, systémy podlahového, stenového a stropného vykurovania, klimatizácie a komínové systémy. Poradenstvo v oblasti technických riešení a úspor za energie počas výstavy poskytuje Cech vykurovania, tepelnej techniky a inštalácií a Slovenská inovačná a energetická agentúra.

Upozornenie: TASR vydáva k správe fotoreportáž.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.