Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. októbra 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Na trh s plynom vstúpil ďalší významný hráč

Medzi spoločnosti, ktoré dodávajú plyn v rámci celého Slovenska, vstúpila od 26. októbra aj ZSE Energia, a.s. Najväčší dodávateľ elektriny na Slovensku tak rozšíril svoje portfólio aj o ponuku druhej komodity – plynu. Nový produktový rad je zatiaľ určený pre zákazníkov s celkovou spotrebou plynu na všetkých odberných miestach nad 633 MWh. „Komplexné služby súvisiace s dodávkou plynu sú zabezpečené na celom území Slovenska. Budúci rok pripravujeme rozšírenie dodávky plynu aj do ostatných segmentov, vrátane domácností,“ uviedol Juraj Krajcár, predseda predstavenstva a riaditeľ obchodu ZSE Energia, a.s.

ZSE Energia, a.s., člen skupiny E.ON, čerpá z dlhoročných skúseností materského koncernu E.ON, ktorý pôsobí na trhu s elektrinou a plynom vo viac ako 30 krajinách sveta. Na európskom trhu zabezpečuje nemecký koncern dodávku plynu pre takmer 26 miliónov spokojných zákazníkov.

Zdroj:ZSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.