Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vodná elektráreň - z istocku
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: istockphoto (licencia pre energy online
23. marca 2012 Ostatné od Energia.skSITA

Na Hrone možno pribudne ďalšia elektráreň

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 19.3.2012

Na likvidáciu jadra by SR mala mať stále viac financií. Národný jadrový fond by mal mať na konci tohto roka na svojich účtoch 965 mil. eur. Na konci roka 2016 by mal mať už takmer 1,7 mld. eur. (viac informácií)

Podzemné zásobníky počas tuhých mrazov vo februári zabezpečili domácnostiam dostatok plynu, vyplýva z informácií, ktoré portálu energia.sk poskytol SPP. Náklady za skladovanie sa ale do ceny plynu pre domácnosti v roku 2012 podľa cenového rozhodnutia regulátora nepremietajú. (viac informácií)

Štvrtok- 22.3.2012

Súkromný investor chce postaviť malú vodnú elektráreň za vyše 7 mil. eur v levickom okrese v katastrálnom území obcí Čata a Pohronský Ruskov. (viac informácií)

Piatok – 23.3.2012

ÚRSO o znížení systémových poplatkov ešte nerozhodol. Po znížení poplatkov za systémové služby, ktoré platí každý odberateľ elektrickej energie pre potreby zabezpečenia stability elektrizačnej sústavy, sa zníži cena elektriny tak pre domácnosti ako aj firemných odberateľov. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.