Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

MZV SR: Slovensko-indonézske biznis fórum v Jakarte

Slovenskí podnikatelia pokračovali 25. februára 2011 v Jakarte samostatnými rokovaniami s partnermi. Väčšia časť z nich sa od 27.2. 2011 zúčastňuje aj podnikateľskej misie v provincii Bangka Belitung, ktorá je súčasťou oficiálnej návštevy veľvyslanca SR v provincii. Na programe sú aj stretnutia s predstaviteľmi miestnej vlády, parlamentu, obchodnej komory. Súčasťou pobytu slovenskej delegácie v provincii je aj Biznis fórum zamerané na podporu indonézskych aktivít v oblasti jadrovej energetiky za účasti firiem zo Slovenska.

Tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.