Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. augusta 2010 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Aktuálny vývoj situácie v Grécku v súvislosti s nedostatkom pohonných látok

Podľa informácií je situácia v nižšie uvedených oblastiach Grécka nasledovná:

Attika (Atény a okolie) – 10 % čerpacích staníc má dostatok paliva

Chalkidiki – situácia je problematická, väčšina dodávok na obnovu zásob pohonných látok na čerpacích staniciach smeruje do Solúna a okolia Solúna

Ostrov Kréta – dodávky paliva na čerpacích staniciach sa postupne obnovujú

Tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí SR Telefón: 00421-2 / 5978 3981 Fax: 00421-2 / 5978 3999 (3989) E-mail: tlac@mzv.sk

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.