Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júna 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Modrý kamión sa zapísal medzi slovenské rekordy

Zdroj: IBM

„Rád by som sa poďakoval všetkým, ktorí  nám v piatok popoludní pomohli vytvoriť nový slovenský rekord v počte dotykov s IBM,“ povedal Branislav Kohl, riaditeľ marketingu a komunikácie IBM Slovensko. „Počas celého týždňa bolo naším cieľom sprístupniť a  priblížiť verejnosti technologické riešenia, za ktorými stojí IBM. Verím, že sa nám to podarilo a ukázali sme vyše 1300 návštevníkom kamióna, ako informačné technológie pomáhajú a uľahčujú život bez toho, aby sme si ich uvedomovali. Mnohí návštevníci nášho pojazdného technologického laboratória s prekvapením zistili, že vynálezy, produkty a riešenia spoločnosti IBM sa ich skutočne dotýkajú každý deň. Napríklad pri používaní kreditnej karty alebo pri predpovedi počasia.“

Zdroj: IBM

Kamión na Slovensko dorazil v rámci veľkého turné po Európe. Verejnosti bol dostupný v dňoch 4. až 6. júna na parkovisku pri Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Mlynskej doline. Následne sa presunul na námestie M.R. Štefánika v areáli Eurovea, kde návštevníci mali 7. a 8. júna príležitosť diskutovať o jednotlivých produktoch a demách priamo s technologickými odborníkmi IBM i Národného centra telemedicínskych služieb.

Zdroj: IBM

V kamióne bola k dispozícii široká paleta technológií IBM, vrátane produktov System x, System p a System Storage. Zákazníci a fanúškovia technologií sa mohli oboznámiť so serverovými, úložnými a sieťovými riešeniami IBM, vrátane softvéru na ich správu a virtualizáciu.

Viac informácií nájdu záujemcovia na stránke http://www-03.ibm.com/systems/sk/info/ibm_truck.html

Zdroj: IBM

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.