Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rakúsky kancelár nás kritizuje
Foto: Slovenské elektrárne
22. júna 2020 Jadrová energia od Energia.skSITA

Ministerstvo hospodárstva vymenovalo nového predsedu predstavenstva firmy JAVYS

Výberová komisia zložená z členov dozornej rady JAVYS a zástupcu Ministerstva hospodárstva SR v súlade so zverejnenými pravidlami a na základe výsledkov výberového konania konštatovala, že výberové konanie úspešne absolvovali všetci zúčastnení uchádzači. Dozorná rada spoločnosti na základe výsledkov výberového konania, po dôkladnom zvážení prezentácií jednotlivých uchádzačov a ich pracovných skúseností predložila Ministerstvu hospodárstva SR zoznam úspešných uchádzačov s návrhom na voľbu člena predstavenstva,“ informovala spoločnosť JAVYS.

Jadrová a vyraďovacia spoločnosť zabezpečuje činnosti v oblasti záverečnej časti jadrovej energetiky. Medzi jej hlavné aktivity patrí vyraďovanie jadrových elektrární A1 a V1, nakladanie s rádioaktívnymi odpadmi, vyhoreným jadrovým palivom, inštitucionálnymi rádioaktívnymi odpadmi a zachytenými rádioaktívnymi materiálmi v rámci územia SR.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.