Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

MHV: Rezort na špeciálnej stránke spustil verejnú diskusiu o energetike

„Cieľom MHV je koncepčne nasmerovať slovenskú energetiku do budúcnosti, aby bezprostredne spĺňala všetky kritéria modernej a efektívnej koncepcie štátu. Na tento účel otvorilo celospoločenskú diskusiu,“ informovalo komunikačné oddelenie rezortu hospodárstva.

Na stránke je možné vstupovať do diskusie a všetci návštevníci budú mať možnosť vyjadriť sa k 50 otázkam z oblasti energetiky na Slovensku. Otázky sú rozčlenené do troch okruhov – Podpora obnoviteľných zdrojov energie a energetickej efektívnosti, Liberalizácia trhov s plynom a elektrinou, rozvoj energetickej infraštruktúry a energetická bezpečnosť, a tiež Budúcnosť, inovácie a rozvoj v energetike.

„Pre transparentnú diskusiu sú rovnako dôležití spotrebitelia, ako aj výrobcovia, prevádzkovatelia, dodávatelia či obchodníci v tomto sektore. Ministerstvo zaujíma, čo si o energetike myslia, aké sú ich názory, postoje, prípadne postrehy,“ dodáva v stanovisku rezort hospodárstva.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.