Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. januára 2011 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Krízový manažment v TEKO končí, spoločnosť má nové vedenie

V tejto súvislosti boli k 21. decembru minulého roka z funkcie odvolaní predseda predstavenstva TEKO Ivan Zich a podpredseda predstavenstva Martin Borovský. Na týchto postoch ich nahradili Pavel Deák a Ján Huraj.

„Počas pôsobenia krízového manažmentu bolo zabezpečené preverenie najväčších investičných akcií, vypovedanie pre spoločnosť nevýhodných zmlúv, ako aj zastavenie obstarávania vyplývajúceho zo súťaží podľa interných predpisov,“ priblížila Piršelová. Výsledkom je aj očakávaný zisk pred zdanením za minulý rok na úrovni 2,2 milióna eur, čo je dvojnásobok v porovnaní s rokom 2009.

TEKO patrí k najväčším výrobcom a distributérom tepla vo forme horúcej vody a pary v sústave centralizovaného zásobovania teplom na Slovensku. Teplom na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody zásobuje spoločnosť až 85 % domácností mesta Košice, ako aj podnikateľské subjekty a ďalšie inštitúcie.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.