Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
košická tepláreň-TASR
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná snímka: Kočická tepláereň (TEKO). Foto: TASR/František Iván
7. júna 2012 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Košická tepláreň ukončila vykurovaciu sezónu

 K rozsiahlejšiemu prerušeniu dodávok tepla a teplej úžitkovej vody v tejto vykurovacej sezóne došlo len raz, a to 21. apríla. „Odstávka sa týkala všetkých primárnych horúcovodných rozvodov v meste Košice a na základe okamžitej reakcie zamestnancov spoločnosti bola porucha odstránená v priebehu niekoľkých hodín,“ doplnila.

V letných mesiacoch, mimo vykurovacej sezóny, bude TEKO realizovať viaceré plánované opravy a preto dôjde k dočasným odstávkam tepla a teplej úžitkovej vody. „Odberatelia budú o plánovaných odstávkach informovaní minimálne 15 dní vopred. V pláne nie sú zahrnuté odstávky spôsobené nepredvídanými okolnosťami,“ dodala Bačenková na záver.

Zdroj: TASR, energia

Ilustračná snímka: TASR

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.