Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. februára 2012 Ostatné od Energia.skSITA

Konferencia ENKO 2012

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

Už 9. výročný slovenský energetický kongres ENKO 2012 „SCHIZOFRÉNIA EURÓPSKEJ ENERGETIKY – OBNOVITEĽNÉ ZDROJE, JADROVÁ ENERGETIKA, SMART GRIDS… – KONFLIKT ALEBO PARTNERSTVO?“ sa uskutoční v bratislavskom Pálfyho paláci v dňoch 24. – 25. apríla 2012. Špičkoví kompetentní spíkri sa vo svojich vystúpeniach sústreďujú na významné a citlivé témy súčasnej energetiky na Slovensku a v európskom kontexte. Program bude rozdelený do šiestich sekcií:

  • európska energetická legislatíva – povolenky a uhlíková daň, distribúcia a nové ponímanie energetiky a trhu, inteligentné siete – riešenie pre všetkých – výrobu aj zákazníkov
  • black-out v strednej Európe – fikcia alebo reálna hrozba – ako sa brániť  zvýšeným prietokom elektriny a ako posilniť bezpečnosť dodávok elektriny – prezentácia a panelová diskusia vedúcich predstaviteľov národných prenosových sústav Slovenska, Česka a Poľska
  • riziká a prínosy rôznych energetických stratégií – súčasnosť a budúcnosť – konflikt alebo partnerstvo? – prezentácia a panelová diskusia slovenských, českých, nemeckých a rakúskych expertov
  • obnoviteľné zdroje – možnosti a limity, inteligentné riešenia
  • konkurencieschopnosť teplárenstva a ekologické dane, nové zdroje – uplatnia sa aj jadrové teplárne?
  • nový jadrový zdroj, odhady budúceho európskeho vývoja – jadro verzus ideologická energetika

Súčasťou spoločenského stretnutia, ktoré prebehne po ukončení utorkového odborného programu, bude udelenie ceny ENKO za celoživotný prínos energetike J. Mišákovi, prvému predsedovi Úradu jadrového dozoru Slovenskej republiky.

Vážené kolegyne, vážení kolegovia, dovoľujeme si Vás motivovať k tomu, aby ste si už dnes zaradili ENKO 2012 do svojich pracovných kalendárov. Sledujte, prosím, aktualizácie na našich webových stránkach; v marci bude taktiež rozoslaná tlačená pozvánka.

Tešíme sa, že sa v Pálfyho paláci na 9. výročnom kongrese  ENKO 2012 s Vami stretneme.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.