Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2017 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Konferencia „eDeň“

Kancelária predsedu Prešovského samosprávneho kraja MUDr. Petra Chudíka Vás pozýva na konferenciu „eDeň“, zameranú na podporu elektromobility na Slovensku spolufinancovanú z medzinárodného projektu PROMETEUS, programu Interreg Europe.

Podujatie sa bude konať 8.6.2017 od 9:00 hod. v priestoroch Inovačného partnerského centra na Hlavnej 139 v Prešove. (budova knižnice P.O.Hviezdoslava, 1.posch.)

V roku 2014 Prešovský samosprávny kraj podpísal memorandum o podpore elektromobility a svojou účasťou v medzinárodnom projekte PROMETEUS sa snaží ďalej zviditeľňovať a propagovať túto oblasť. Konferencia je zároveň jedným z podujatí Prešovského samosprávneho kraja v rámci Európskeho týždňa udržateľnej energie EUSEW.

Pozvanie do diskusných panelov prijali kľúčoví hráči verejnej aj súkromnej sféry v oblasti elektromobility na Slovensku.

Vstup na konferenciu je bezplatný, registrácia nutná na tomto linku. (obmedzený počet miest)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.