Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. septembra 2013 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Konferencia Danube Bridges v Bratislave

Danube Bridges predstavuje jedinečné podujatie, kde sa pravidelne stretávajú študenti a mladí profesionáli zo Slovenskej Republiky a z Maďarska. Účastníci diskutujú o aktuálnych témach a o možnostiach ako zlepšiť a prehĺbiť spoluprácu medzi týmito dvoma krajinami.

Konferencia sa koná každý rok a vždy je na nej preberaná iná téma týkajúca sa zlepšenia spolupráce.

Tento rok je témou konferencie energetická bezpečnosť, keďže sa jedná o tému, ktorá je vysokou relevantnou, a v ktorej je spolupráca výhodná pre obe krajiny.

Medzi účastníkmi budú študenti rôznych smerov z oboch krajín, ako aj mladí profesionáli vrátane pracujúcich v energetickom sektore. Prítomnými budú aj diplomati, predstavitelia verejného, ako aj súkromného sektora a experti z akademického a mimovládneho sektora.

Toto podujatie predstavuje nielen príležitosť na jedinečný networking, ale je aj vzdelávacím podujatím. Tento rok práve v oblasti energetiky.

Účastníci budú spoločne s expertmi vo workshopoch pracovať na konkrétnych odporúčaniach ako zlepšiť spoluprácu, ktorý zverejnia vo finálnom dokumente. Tento dokument predstavuje hlavný výstup z podujatia.

Video, ktoré zhŕňa podujatie z minulého roka je dostupné tu: http://www.youtube.com/watch?v=TkZ9HGAoWWA

Facebook stránka podujatia: www.facebook.com/danubebridges

Facebook stránka organizátora: www.facebook.com/EACenter

Zdroj: Danube Bridges

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.