Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

J. MIŠKOV: O energetike bude možné diskutovať s MHV na www.dialogoenergetike.sk

„Ako prvé ministerstvo na Slovensku spúšťame verejnú diskusiu nazvanú Dialóg o energetike, pre ktorú sme zriadili webovú stránku www.dialogonergetike.sk,“ informoval Miškov na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave.

Podľa jeho informácií na uvedenej internetovej stránke bude od 27. októbra 2010 možné vstupovať do diskusie, pričom všetci návštevníci budú mať možnosť vyjadriť sa k 50 otázkam z oblasti energetiky na Slovensku, ktoré budú rozčlenené do troch okruhov. Jedným bude podpora obnoviteľných zdrojov energie a energetickej efektívnosti, druhým okruhom bude liberalizácia trhov s plynom a elektrinou, rozvoj energetickej infraštruktúry a energetická bezpečnosť a tretí sa bude venovať budúcnosti, inováciám a rozvoju v energetike.

UPOZORNENIE:

Správa bude rozšírená.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.