Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2010 Ostatné od Energia.skTASR

Incheba ukáže projekt osvetlenia zrekonštruovaného štadióna O. Nepelu

Hovorkyňa Incheby Martina Sekulová potvrdila, že dominantnou témou veľtrhu bude svetelná technika. Záujemcovia sa oboznámia s harmonogramom pokračujúcej výmeny verejného osvetlenia v obciach za progresívne výbojkové osvetlenie. Obce čerpajú na tento účel peniaze z fondov EÚ.

Sekcii svetlárov je vyčlenená samostatná hala a široký priestor v sprievodnom programe počas dvoch ostatných dní veľtrhu. Prednáškový cyklus otvorí príhovor s názvom Inžiniersky program pre projektantov osvetľovacích sústav ReluxSuite. Zvlášť sa odborníci budú venovať problematike osvetlenia v zmysle noriem pre LED zdroje a svietidlá v tuneloch. Vyvrcholením kumštu svetlárov bude prezentácia projektu osvetlenia viacúčelovej športovej haly zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave za účasti nových funkcionárov Slovenského zväzu ľadového hokeja. Očakáva sa, že prednáška poodhalí podrobnosti tohto projektu, ktorý je niekoľko mesiacov v pozornosti odborníkov a hlavne fanúšikov hokeja.

Tretí ročník veľtrhu elektroniky, elektrotechniky a energetiky -Elektro Expo privíta na ploche 5000 štvorcových metrov (m2) takmer 100 vystavovateľov z Česka, Nemecka, Poľska, Rakúska, Švajčiarska, Talianska a Slovenska. Podujatie je opäť platformou pre stretnutia vystavovateľov so svojimi zákazníkmi i konkurentmi. Tradične na veľtrhu vznikajú nové obchodné vzťahy a vystavovatelia získavajú spätnú väzbu od návštevníkov z radov odbornej verejnosti. Novinkou portfólia produktov bude rozšírenie ponuky o oblasť alternatívnych zdrojov energie.

Verejnosť môže veľtrh Elektro Expo navštíviť 29. a 30. septembra od 9.00 h do 17.00 h a 1. októbra od 9.00 h do 16.00 h.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.