Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. novembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Igor Ďatko je ďalším konateľom ČEZ Slovensko

Menovanie Igora Ďatka do funkcie ďalšieho konateľa spoločnosti zdôrazňuje dôležitosť, ktorú ČEZ Slovensko kladie na  ponuku lacnejšej elektriny a plynu pre slovenských spotrebiteľov.

„Aktivity ČEZ Slovensko v retailovom segmente rýchlo rastú. Máme radosť, že si nás od začiatku roka desaťtisíce zákazníkov zvolili za svojho dodávateľa lacnejších energií. Našim klientom aj naďalej garantujeme dodávky lacnejšej elektriny i plynu a zázemie najsilnejšej energetickej spoločnosti v strednej Európe. Budúci rok očakávame až desaťnásobný nárast objemu v porovnaní s dodaným objemom elektriny a plynu za tento rok,“  hovorí Igor Ďatko, riaditeľ pre retail ČEZ Slovensko.

Igor Ďatko (37) študoval na Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave a vzdelanie si rozšíril na Európskej škole manažmentu a techniky v Berlíne. S retailovým segmentom má Igor Ďatko bohaté skúsenosti. Do spoločnosti ČEZ Slovensko prichádza zo spoločnosti T-Mobile Slovensko/Slovak Telekom, kde bol zodpovedný za rozvoj nových predajných kanálov. V rokoch 2005 až 2008 pracoval v slovenskej pobočke banky HSBC/Beneficial Finance, kde viedol oddelenie retailového predaja spotrebiteľských úverov. Predtým pôsobil v spoločnosti Home Credit.

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.