Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. marca 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

IBM rozšírila portfólio svojich služieb Smarter Commerce

Iniciatívu Smarter Commerce predstavila IBM v marci roku 2011. Spoločnostiam v jej rámci poskytuje softvér a služby, ktoré pomáhajú transformovať obchodné procesy tak, aby boli firmy na súčasnom digitálnom trhu schopné rýchlejšie a adekvátne reagovať na zmeny v dopyte zákazníkov. Sprístupnením týchto riešení cez cloud zaisťuje spoločnostiam okamžitý prístup k informáciám o zákazníkoch a zabezpečuje rýchlu návratnosť investícií.

DemandTec je dodávateľom cloudového analytického softvéru, ktorý pomáha

Spoločnostiam prispôsobovať produktové portfólio a upravovať cenové a reklamné stratégie v širokom kontexte komerčných aktivít zahŕňajúcich maloobchodný predaj, B2C a spotrebný tovar. Firmy sa tak môžu okamžite informovať o aktuálnych trendoch a želaniach svojich zákazníkov a prijímať lepšie a informovanejšie rozhodnutia ohľadom cenovej politiky, reklamnej stratégie a skladby sortimentu s výrazne pozitívnym vplyvom na tržby a zisk. Na základe rýchlej analýzy spotrebiteľských trendov môže napríklad pracovník zodpovedný za riadenie produktových kategórií v spoločnosti dodávajúcej spotrebiteľský tovar vyjednať s maloobchodným predajcom pružné nastavenie cien a docieliť tak vyšší a stabilnejší odbyt.

Zdroj: IBM

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.