Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

IBM je svetovou špičkou v podnikovom poradenstve

Správa IDC MarketScape označuje IBM za celosvetovo najschopnejšiu firmu v poskytovaní osvedčených metodík a nástrojov a v inovatívnom prístupe k projektom. Navyše, zo všetkých hodnotených firiem projektové tímy IBM najlepšie spolupracujú so zákazníckymi tímami, a tak pomáhajú zákazníkom aktívne inovovať.

„Výsledky naznačujú, že IBM je považovaná za najschopnejšieho poskytovateľa celého spektra podnikových poradenských služieb. Patrí aj medzi najinovatívnejšie spoločnosti, ktoré pomáhajú klientom vytvoriť efektívnejšiu firmu a implementovať prostriedky na jej rast,” povedal Cushing Anderson, autor správy IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services.

Podnikové poradenské služby spoločnosť IBM poskytuje v rámci svojho globálneho pôsobenia vo všetkých hlavných odvetviach s využitím špičkových analytických nástrojov a optimalizačných riešení pre podniky. Ponúka služby v oblasti strategického a transformačného poradenstva, riadenia podnikových zdrojov a súvisiacich služieb zameraných na inovácie aplikácií, ktoré okrem iného zahŕňajú internetové a interaktívne riešenia.

Spoločnosť IBM je tiež lídrom v poradenstve v oblasti transformácie dátových centier. Je vnímaná ako silný poskytovateľ funkčných technických a priemyselných riešení. Svoje poradenské služby v oblasti transformácie dátových centier dopĺňa o ponuku infraštruktúrnych poradenských služieb.

Správa o poradenstve v oblasti podnikovej architektúry vyzdvihuje poradenské schopnosti IBM v oblastiach podnikových, aplikačných, informačných a infraštruktúrnych architektúr. Zdôrazňuje niekoľko silných stránok spoločnosti IBM, napríklad inovatívnosť, obrovské skúsenosti, zručnosti a metódy.

O IDC MarketScape

Agentúra IDC vypracúva komplexnú správu MarketScape už štvrtý rok. Ponúka prehľad konkurencieschopnosti poskytovateľov informačných a komunikačných technológií. Správa IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services 2012 analyzovala 10 poskytovateľov a čerpala z informácií od spoločnosti IBM a zo spätnej väzby viac ako 300 spoločných klientov IBM a IDC. Poradenstvo v oblastiach transformácie dátových centier a podnikovej architektúry bolo založené na hodnotení 10 najväčších IT poradenských spoločností a ôsmich najväčších poskytovateľov poradenských služieb v oblasti podnikovej architektúry.

Správu IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services 2012 nájdete na stránke: http://idcdocserv.com/233425e_IBM.

Zdroj: IBM

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.