Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. januára 2012 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

Geothermal Anywhere držiteľom certifikátu ISO 9001:2008 systému manažérstva kvality

Spoločnosť bola preverená a certifikovaná ako spĺňajúca požiadavky normy EN ISO 9001:2008 pre činnosti „Výskum a vývoj v oblasti obnoviteľných zdrojov surovín, geotermálnej energie, prírodných a technických vied a príslušná administratíva“, a je platná od 29. decembra 2011.

Podľa Igora Kočiša, generálneho riaditeľa spoločnosti Geothermal Anywhere, certifikácia ISO je dôležitá pre spoločnosť práve teraz, keď dochádza k medzinárodnej výskumnej spolupráci, komerčnej i akademickej. Podľa neho bude mať certifikácia veľký vplyv na vznik spoločných projektov s priemyslom, keďže v súčasnosti zaznamenávame vysoký dopyt po inovatívnych a kvalitných technológiách. Profesionálny výskum a vývoj vedie k zníženiu rizika podnikania, lepším a deterministickým výsledkom, k zvýšeniu efektivity organizácie a zameraniu sa na zlepšenie výkonnosti.

Riaditeľ operatívy Dušan Kočiš hovorí: „Sme hrdí na zisk certifikácie ISO 9001:2008. Obetovali sme veľa úsilia na splnenie požiadaviek normy ISO 9001, a preto sme privítali tento proces a použili ho na vlastné preskúmanie schopností. Sme radi, že môžeme oznámiť, že v tomto poslednom hodnotení, sme úspešne potvrdili dodržiavanie systému manažérstva v súlade s požiadavkami normy ISO bez akýchkoľvek hlásených nedostatkov. Zároveň nie je dôležitý certifikát na stene, ale náš záväzok k neustálemu zlepšovaniu v oblasti služieb pre našich akcionárov. Naše dodržiavanie ISO 9001 znamená, že rokujeme s našimi partnermi v profesionálnym, deterministickým, úctivým a asertívnym spôsobom a je významným medzníkom pre Geothermal Anywhere ako posilnenie hodnoty spoločnosti.“

Zdroj: Geothermal Anywhere, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.