Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. januára 2011 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Generálnu opravu turbosústroja pre Žilinskú teplárenskú vykoná Ekol

Predmetom zákazky je najmä demontáž, diagnostika (revízny nález), oprava opotrebovaných častí, výroba a dodávka nových (vymieňaných) častí, montáž, nábeh, komplexná skúška, skúšobná prevádzka, doprava častí zariadenia na vykonanie opravy u zhotoviteľa a spätná doprava k montáži u objednávateľa GO.

Zmluvu o dielo uzatvoril verejný obstarávateľ s dodávateľom 23. decembra 2010, pričom vyberal z 2 doručených ponúk.

Žilinská teplárenská, a.s., Žilina vznikla v januári 2002 ako právny nástupca zrušených Stredoslovenských energetických závodov, š.p., Žilina. Predmetom jej činnosti je najmä nákup, rozvod a odbyt elektriny a tepla, včítane poskytovania služieb súvisiacich s dodávkou, odberom alebo používaním elektriny a tepla. Eviduje základné imanie vo výške 22,89 milióna eur.

Ekol, s.r.o., Brno bola založená v roku 1991. Zaoberá sa najmä riešením problémov prevádzky parných a spaľovacích turbín. Export tvorí 90 % produkcie firmy. Zákazníkov má spoločnosť nielen v ČR, ale aj v SR, v Nemecku, Poľsku, Maďarsku, na Ukrajine, v Rusku, Kazachstane, Egypte, Sýrii, Rumunsku a vo Francúzsku.

Jal pa

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.