Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. októbra 2016 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

Fotovoltika a OZE v roku 2017

OZE majú dnes už stále miesto v slovenskom energetickom mixe s podielom takmer 9 % z celkového vyrobeného množstva energie v roku 2015 (2384 GWh). Pozoruhodný je aj takmer 30% medziročný nárast množstva energie vyrobenej z OZE. Súčasne tvorila zelená energia v roku 2015 viac než 11% inštalovaného výkonu elektrární.

Konferencia sa bude venovať programu Zelená domácnostiam, ale aj legislatívnemu prostrediu OZE v SR. V roku slovenského predsedníctva EÚ bude naše podujatie pod záštitou zastúpenia Európskeho parlamentu v SR, a preto privítame v treťom, európskom bloku aj vzácneho hosťa z Európskeho parlamentu, pána poslanca Ivana Štefanca a účasť nám prisľúbila aj pani Lívia Vašáková, ktorá pôsobí na pozícii ekonomického radcu Zastúpenia Európskej komisie v SR. Hlavnou témou 3. bloku bude pripravovaná smernica o „Market design“, ktorá definuje tzv „prosumers“.

Podujatie prebehne v bratislavskom Technopole v pondelok 14. novembra 2016.

Cena 75,-eur bez DPH zahŕňa vstupné a občerstvenie, vrátane obeda.

Členovia SAPI majú tradične zľavu 30 % zo vstupného.

Prihlasovať sa môžete len prostredníctvom tohto formulára do 10.11.2016 alebo naplnenia kapacity seminára: https://goo.gl/forms/o4LbvNFyDok6xQAV2

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.