Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. marca 2012 Ostatné od Energia.skSITA

Experti hodnotia bezpečnosť slovenských atómových elektrární

Týždeň na Slovensku

Utorok – 27.3.2012

Slovenská republika nie je ochotná pristúpiť na kompromisy ohľadom nákladov spojených s procesom vyraďovania Jadrovej elektrárne v Jaslovských Bohuniciach, uviedol v rámci diskusie o budúcom sedemročnom rozpočte Európskej únie (EÚ) na Rade EÚ pre všeobecné záležitosti veľvyslanec SR pri EÚ Ivan Korčok. (viac informácií)

V rámci operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast sa firmy môžu uchádzať o celkovo 34 mil. eur. (viac informácií)

Hodnotenie bezpečnosti atómových elektrární medzinárodným tímom expertov je pokračovaním záťažových testov. (viac informácií)

Streda- 28.3.2012

TEKO vlani s poklesom výnosov a nárastom zisku. Firma pritom očakávala pre rastúce ceny uhlia a zavedenie mimoriadnej dane z emisných kvót za vlaňajšok stratu. (viac informácií)

Spoločnosť ZSE Energia rozširuje dodávku plynu pre malé, stredné podniky a domácnosti. Tradičný dodávateľ elektriny formálne vstupuje na trh od prvého apríla, s reálnou dodávkou komodity pre svojich zákazníkov začne od októbra. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.