Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. februára 2012 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

Európsky summit o biopalivách v Barcelone

Problematiku biopalív zosumarizovali prednášajúci z rôznych perspektív – cez príklady používania biopalív z celého sveta, dopad EU uznesení, investovanie a financovanie projektov, biopalivá druhej generácie až po prognózy do budúcnosti.

Špeciálna časť program bola venovaná komerčnému využívaniu biopalív v leteckej doprave. Svoje praktické riešenia predstavili Swedish Biofuels, Air France, British Airways, Airbus, SkyNRG a Neste Oil. „Využívanie biopalív v letectve za rovnakých podmienok ako v pozemnej doprave je v súčasnosti podmienené zavedením prísnych noriem udržateľnosti, podporením rozmanitosti leteckých biopalív, zvýšením produkcie biomasy a dostatkom komerčnej a politickej podpory,” uviedol Pierre Albano, riaditeľ oddelenia pre životné prostredie v Air France.

Summit zorganizovala spoločnosť Fleming Europe v dňoch 25.-26. januára 2012. Fleming Europe spája  na konferenciách riadiaci management a umožňuje im zdieľať informácie a know-how z rôznych geografických trhov.

Kontakt:

Eva Bášková

Fleming Europe

T: +421 257 272 116

E: eva.baskova@flemingeurope.com

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.