Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. februára 2012 Ostatné od Energia.skSITA

Euro-Mediterranean conference on Research and Innovation 2012

Najnovšie vývojové trendy na oboch stranách Stredozemného mora zistili nový kontext a impulz pre vývoj novej fázy spolupráce a vytvorenie viacerých strategických partnerstiev vo výskume a inovácii. V tomto kontexte, je vysoká úroveň konferencie udržiavaná Európskou komisiou pre Výskum a Inováciu DG, v spolupráci s ostatnými odvetviami, ako sú Európsky parlament, členské štáty EÚ a krajiny južného Stredomoria. Táto konferencia sa bude konať v dňoch 2. a 3. apríl 2012 vo World Trade Centre v Barcelone a bude zahájená komisárom EÚ pre výskum, inovácie a vedu, pani Máire Geoghegan-Quinn a ďalšími vysokými politickými činiteľmi z členských štátov EÚ a južného Stredomoria.

Ďalšie informácie nájdete tu.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.