Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. februára 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

E.ON medzi TOP 5 zamestnávateľmi v Nemecku

Je to už ôsmy krát, kedy bol E.ON,  jeden z najväčších koncernov na európskom trhu  s elektrickou energiou a plynom v Európe, úspešný. Ocenenie reflektuje atraktivitu zamestnávateľa s výnimočnou kvalitou. Udeľujú ho nemecký inštitút Great Place to Work ® a Federálne ministerstvo práce a sociálnych vecí  na slávnostnom odovzdávaní v Berlíne. Najlepším zamestnávateľom sa pre rok 2011 stal SMA Solar Technology AG.

O garanciu kvality „Najlepší zamestnávateľ“ sa v Nemecku uchádzalo 290 spoločností zo všetkých odvetví priemyslu, rôznych veľkostí a regiónov. Firmy boli podrobené nezávislému hodnoteniu ich kvality a atraktivity ako zamestnávateľa. V prieskume sa celkovo zapojilo okolo 120 000 zamestnancov.

Zdroj: Západoslovenská energetika, a.s.

Západoslovenská energetika, a.s., (ďalej len ZSE) je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku. V roku 2002 sa stala súčasťou nemeckej energetickej skupiny E.ON. Dňom 1. júla 2007 sa zo ZSE vyčlenili do samostatných dcérskych spoločností služby prevádzky distribučnej sústavy ako aj obchod a predaj elektrickej energie.  ZSE Energia, a.s., a ZSE Distribúcia, a.s., sú 100 % dcérske spoločnosti ZSE.   ZSE naďalej poskytuje zákaznícke služby vrátane fakturácie všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam,  podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. ZSE pôsobí na slovenskom trhu od roku 1922.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.