Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. októbra 2011 Ostatné od Energia.skTASR

Energofórum 2011 bude aj o liberalizácii slovenského trhu s plynom

Témami tohtoročnej konferencie s názvom „Vývoj trhov s elektrinou a plynom v SR a EÚ; Boj o zákazníka na energetickom trhu“ sú aj nové zmeny a smerovanie legislatívy či bezpečnosť, efektivita a transparentnosť dodávok. Okrem prednášok od renomovaných odborníkov sa môžu účastníci konferencie tešiť aj na už tradičné panelové diskusie na témy Vplyvy na vývoj cien elektriny a plynu a Konkurenčný boj o zákazníka.

Organizátorom konferencie je spoločnosť sféra, a. s., ktorá patrí k významným dodávateľom riešení a služieb pre energetiku. Presadila sa ako dodávateľ informačných systémov a riešení pre energetické spoločnosti, ktoré neskôr rozšírila o systém zúčtovateľa odchýlok, datawarehouse, systém obchodného merania, systém pre obchod a hospodárenie s energiami, systém elektroenergetického dispečingu, informačný systém organizátora trhu. Konferencia sa bude konať pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.