Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Vedenie 2×400 kV Košice-Lemešany pre SEPS postaví Elektrovod Holding

Predmetom plnenia zákazky je realizácia stavby „Vedenie 2×400 kV Spínacia stanica Košice – Lemešany“ podľa dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia. O zadaní zákazky sa rozhodlo 21. júla tohto roku, pričom verejnému obstarávateľovi boli doručené 4 ponuky uchádzačov o zákazku.

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s., Bratislava, vznikla zápisom do Obchodného registra SR v januári 2002. Jej poslaním je spoľahlivo prevádzkovať prenosovú sústavu, zabezpečovať dispečerské riadenie sústavy, jej údržbu, obnovu a rozvoj tak, aby bola zaručená dodávka elektriny a paralelná prevádzka so susednými sústavami.

Elektrovod Holding, a.s., Bratislava zameriava svoju činnosť predovšetkým na oblasť projektovania, inžinierskej činnosti, dodávok zariadení, stavebno-montážnych prác a údržby elektrických distribučných vedení od 22 kV do 110 kV, prenosových vedení 220 kV a 400 kV, vonkajších a vnútorných rozvodní od 6 kV do 400 kV a pozemných inžinierskych stavieb v oblasti energetiky, priemyselnej a občianskej výstavby.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.