Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Tepláreň Košice nakúpi 90.000 ton čierneho energetického uhlia

Účastník verejnej súťaže musí podľa zverejnených podmienok deklarovať, že v období od 1. januára 2008 do 31. augusta 2010 dodal konečným odberateľom na územie EÚ minimálne 120.000 ton energetického uhlia, z toho minimálne 80.000 ton čierneho energetického uhlia.

Tepláreň Košice, a. s., Košice, patrí k najväčším výrobcom a distributérom tepla vo forme horúcej vody a pary v sústave centralizovaného zásobovania teplom na Slovensku. Pôsobí na trhu s tepelnou energiou najmä v meste Košice. Teplom na vykurovanie a prípravou teplej úžitkovej vody spoločnosť zásobuje až 85 % domácností mesta Košice, podnikateľské subjekty a ďalšie inštitúcie. Z celkového ročného odberu približne 3600 terajoulov (TJ) v Košiciach tvoria domácnosti 65 %, verejný sektor 30 % a priemysel 5 %. Firma zamestnáva 520 pracovníkov.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.