Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. októbra 2011 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skTASR

Stroje na výrobu drevnej štiepky pre obce na Bystricku dodá spoločnosť z Lučenca

Predmetom zákazky pre obce Čierny Balog, Ľubietová, Poniky, Králiky, Kordíky, Riečka, Tajov a Hiadeľ je dodávka nákladného auta s hákovým nakladačom, dvojnápravového kontajnerového prívesu k nákladnému autu, 2 kontajnerov na štiepky s objemom 35 m3, 2 kontajnerov na štiepky s objemom 20 m3, 2 nadstavieb na odvoz dreva, traktora, 2 teleskopických nakladačov, univerzálneho čelného nakladača, mobilného štiepkovača, ako aj príslušenstva a náradia.

O zákazke sa rozhodlo 24. októbra 2011, pričom verejný obstarávateľ vyberal z dvoch prijatých ponúk. Zákazka je spolufinancovaná zo zdrojov EÚ – z operačného cieľa Minimalizácia nepriaznivých vplyvov zmeny klímy vrátane podpory obnoviteľných zdrojov energie.

TASR

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.