Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Služby vrtného kontraktora pre firmu Nafta poskytne MND Servisní

Predmetom zákazky je príprava a vykonanie všetkých prác súvisiacich s odvŕtaním a vystrojením nového ťažobného vrtu. Predpokladá sa realizácia jedného vertikálneho vrtu na zemný plyn s obsahom sírovodíka a oxidu uhličitého v dobývacom priestore Závod s predpokladanou hĺbkou 4300 metrov. Výkon vrtných operácií sa predpokladá od začiatku augusta tohto roka počas 4 mesiacov.

O zadaní zákazky na ťažobný vrt sa rozhodlo 10. júna 2010, pričom verejnému obstarávateľovi boli v tendri doručené dve ponuky.

MND Servisní a. s., organizačná zložka, Skalica, poskytuje komplexné služby v oblasti prieskumných vrtov na ropu, zemný plyn, geotermálnu energiu a na podzemné zásobníky plynu.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.