Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Prehliadky v teplárňach BAT bude za 5 miliónov eur vykonávať Ene-Tep

Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania bolo zverejnené 30. apríla tohto roku. O zadaní zákazky sa rozhodlo 30. júna 2010, pričom verejnému obstarávateľovi boli doručené 2 ponuky.

Ene-Tep, a.s., Bratislava bola do Obchodného registra SR zapísaná v júni 2007. Predmetom jej činnosti sú najmä opravy a montáž určených meradiel a opravy vyhradených technických tlakových a elektrických zariadení. Eviduje základné imanie vo výške 33.200 eur.

Bratislavská teplárenská, a. s., vznikla 1. novembra 2001 rozčlenením bývalého štátneho podniku Západoslovenské energetické závody na tri samostatné akciové spoločnosti. Predmetom podnikania spoločnosti je výroba a predaj tepla a elektriny. Vlastníkom 100 % akcií spoločnosti je Fond národného majetku SR.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.