Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Potrubia pre sekundárny okruh v Mochovciach dodá Modřanská potrubní

O zadaní zákazky sa podľa zverejnených údajov rozhodlo 23. júna 2010, pričom do tendra boli doručené 4 ponuky uchádzačov. Predmet obstarávania nezahŕňa však práce na potrubiach, komponentoch a zariadeniach, ktoré sa nachádzajú v tzv. jadrovej časti EMO.

Modřanská potrubní, a.s., Praha vznikla v roku 1993. Predmetom jej činnosti je okrem iného výroba, montáž, opravy a rekonštrukcie tlakových zariadení. Jej jediným akcionárom je CTY Group, a.s., Praha.

Slovenské elektrárne (SE), a. s., Bratislava sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a druhým najväčším výrobcom elektriny v strednej a východnej Európe. Po ukončení privatizácie v apríli 2006 Enel S.p.A. kontroluje 66 % spoločnosti a zvyšných 34 % vlastní Fond národného majetku (FNM) SR, ktorého akcionárske práva vykonáva Ministerstvo hospodárstva a výstavby SR.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.