Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. augusta 2010 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Opravu turbogenerátora v TEKO vykoná Košická energetická spoločnosť

Košická energetická spoločnosť, a. s., Košice, vznikla v auguste 2005. Predmetom jej činnosti je najmä montáž, rekonštrukcia, údržba elektrických, tlakových a plynových zariadení. Eviduje základné imanie v hodnote 200.000 eur.

Tepláreň Košice, a. s., Košice, patrí k najväčším výrobcom a distributérom tepla vo forme horúcej vody a pary v sústave centralizovaného zásobovania teplom na Slovensku. Pôsobí na trhu s tepelnou energiou najmä v meste Košice. Teplom na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody spoločnosť zásobuje až 85 % domácností mesta Košice, podnikateľské subjekty a ďalšie inštitúcie. Z celkového ročného odberu približne 3600 terajoulov (TJ) v Košiciach tvoria domácnosti 65 %, verejný sektor 30 % a priemysel 5 %. Firma zamestnáva 520 pracovníkov.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.