Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Na veľtrhu ELO SYS sa predstaví 267 vystavovateľov z 11 krajín

Záštitu nad najvýznamnejším a najväčším podujatím svojho druhu na Slovensku prevzalo Ministerstvo hospodárstva a výstavby Slovenskej republiky. Podľa PR manažérky spoločnosti Expo Center Evy Majerníkovej veľtrh je zaujímavý najmä úzkym prepojením kontraktačno-prezentačnej úlohy veľtrhu s teoretickým zázemím, vedou a výskumom.

Na veľtrhu vyhodnotili súťaže, ktoré organizuje Zväz elektrotechnického priemyslu SR ako odborný garant veľtrhu – Elektrotechnický výrobok roka, Ekologický počin roka, Najúspešnejší exponát veľtrhu, Konštruktér roka a Unikát roka.

Súčasťou veľtrhu ELO SYS je množstvo sprievodných podujatí, medzi ktorými dominuje konferencia Elektrotechnika, informatika a telekomunikácie, ktorá sa spoločne so Seminárom znalcov elektrotechnických odborov a Dňami mobilnej robotiky koná pod odbornou garanciou Fakulty elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.