Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. augusta 2010 Jadrová energia od Energia.skTASR

Na dostavbe Mochoviec sa bude podieľať taliansko-slovenské konzorcium

Predmetná zákazka obsahuje dodávky, prípravy dodávok materiálu a montáže nízkotlakových nekovových rúr aj nedeštruktívne a hydraulické skúšky a nátery potrubí, kompletnú montáž potrubí cirkulačnej vody v čerpacej stanici a montáž podpier potrubí.

O zadaní zákazky sa rozhodlo 21. júla 2010, pričom víťaza tendra vybral verejný obstarávateľ, SE, zo šiestich doručených ponúk.

Slovenské elektrárne, a. s., Bratislava sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a druhým najväčším výrobcom elektriny v strednej a východnej Európe. Po ukončení privatizácie v apríli 2006 Enel S.p.A. kontroluje 66 % spoločnosti a zvyšných 34 % vlastní Fond národného majetku (FNM) SR, ktorého akcionárske práva vykonáva Ministerstvo hospodárstva a výstavby SR.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.