Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Liptovskú vodárenskú spoločnosť povedie nový generálny riaditeľ

„Budem sa snažiť o lepšiu komunikáciu s našimi zákazníkmi a skvalitnenie služieb pre nich. Podľa mojich informácií prichádzam do dobre fungujúcej spoločnosti, takže chcem nadviazať na prácu môjho predchodcu,“ povedal pre TASR Lesanský.

Nový riaditeľ pôsobil vo viacerých vodárenských spoločnostiach v rámci Slovenska. Podľa primátora predsedu dozornej rady Jána Blcháča má Marián Lesanský v tejto oblasti bohaté skúsenosti a príslušné vzdelanie. „Verím, že bude usmerňovať chod spoločnosti v súlade s jej dlhodobou víziou. Som presvedčený, že pod jeho vedením sa budú vodárne významne rozvíjať, ako to bolo napríklad v rokoch 2007 až 2010. Vtedy sa nám podarilo získať značné finančné prostriedky na kanalizáciu v niekoľkých obciach horného a stredného Liptova, výstavbu a rekonštrukciu čistiarní odpadových vôd,“ uviedol.

Vedením vodární bol od februára minulého roka dočasne poverený Tomáš Benikovský. Zostáva pracovať v spoločnosti a vracia sa na pôvodnú pozíciu výrobného riaditeľa. „Vodárne čakajú nové výzvy. Budem sa ich snažiť v úzkej spolupráci s novým generálnym riaditeľom napĺňať. Zamerať sa chceme predovšetkým na zásobovanie pitnou vodou,“ konštatoval. V LVS má viac ako 45-% podiel mesto Liptovský Mikuláš.

UPOZORNENIE: TASR ponúka k správe zvukový záznam.

Copyright © TASR 2016

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.